Grupper

# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Henrik Koch 12 9 1 2 0 0 105 69 36 47,5
2 Pål Körlinge 12 5 2 5 0 0 87 83 4 38,5
3 Stephan Persson 12 4 2 6 0 0 80 88 -8 34,0
4 Thomas Wallin 12 3 2 7 0 0 81 89 -8 32,5
5 Patrik Widlund 12 5 1 6 0 0 71 95 -24 27,5
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-05-16 22:08 Henrik Koch / Patrik Widlund Stephan Persson / Thomas Wallin 2-4 4-3 1-0
2018-05-16 21:07 Pål Körlinge / Thomas Wallin Henrik Koch / Stephan Persson 4-2 1-4 2-2
2018-04-23 21:11 Pål Körlinge / Patrik Widlund Henrik Koch / Stephan Persson 4-3 2-4 1-0
2018-04-16 21:39 Pål Körlinge / Stephan Persson Patrik Widlund / Thomas Wallin 4-1 1-4 2-2
2018-03-28 22:18 Pål Körlinge / Henrik Koch Patrik Widlund / Thomas Wallin 4-1 4-1 2-3
2018-03-21 21:26 Pål Körlinge / Thomas Wallin Henrik Koch / Patrik Widlund 4-1 0-4 1-4
2018-03-13 08:12 Henrik Koch / Thomas Wallin Stephan Persson / Patrik Widlund 4-1 4-0 3-2
2018-03-05 21:44 Pål Körlinge / Henrik Koch Stephan Persson / Thomas Wallin 4-3 4-1 1-1
2018-02-26 21:55 Pål Körlinge / Stephan Persson Henrik Koch / Patrik Widlund 4-2 2-4 0-2
2018-02-14 23:00 Pål Körlinge / Patrik Widlund Stephan Persson / Thomas Wallin 3-4 0-3
2018-02-07 22:50 Henrik Koch / Stephan Persson Patrik Widlund / Thomas Wallin 4-1 4-3 1-1
2018-02-01 00:56 Pål Körlinge / Thomas Wallin Stephan Persson / Patrik Widlund 2-4 4-3 0-1
2018-01-22 22:38 Pål Körlinge / Patrik Widlund Henrik Koch / Thomas Wallin 3-4 2-4 1-1
2018-01-15 23:39 Pål Körlinge / Stephan Persson Henrik Koch / Thomas Wallin 4-3 4-2 2-2
2018-01-08 22:23 Pål Körlinge / Henrik Koch Stephan Persson / Patrik Widlund 4-0 4-0 3-3
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
Pål Körlinge / Stephan Persson Henrik Koch / Patrik Widlund 4-2 2-4 0-2
2 2018-01-08 20:00 Måndag 1 Pål Körlinge / Henrik Koch Stephan Persson / Patrik Widlund 4-0 4-0 3-3
3 2018-01-15 20:00 Måndag 2 Pål Körlinge / Stephan Persson Henrik Koch / Thomas Wallin 4-3 4-2 2-2
4 2018-01-22 21:00 Måndag 1 Pål Körlinge / Patrik Widlund Henrik Koch / Thomas Wallin 3-4 2-4 1-1
5 2018-01-31 20:00 Onsdag 2 Pål Körlinge / Thomas Wallin Stephan Persson / Patrik Widlund 2-4 4-3 0-1
6 2018-02-07 21:00 Onsdag 1 Henrik Koch / Stephan Persson Patrik Widlund / Thomas Wallin 4-1 4-3 1-1
7 2018-02-14 21:00 Onsdag 2 Pål Körlinge / Patrik Widlund Stephan Persson / Thomas Wallin 3-4 0-3
10 2018-03-05 20:00 Måndag 2 Pål Körlinge / Henrik Koch Stephan Persson / Thomas Wallin 4-3 4-1 1-1
11 2018-03-12 21:00 Måndag 1 Henrik Koch / Thomas Wallin Stephan Persson / Patrik Widlund 4-1 4-0 3-2
12 2018-03-21 20:00 Onsdag 2 Pål Körlinge / Thomas Wallin Henrik Koch / Patrik Widlund 4-1 0-4 1-4
13 2018-03-28 21:00 Onsdag 1 Pål Körlinge / Henrik Koch Patrik Widlund / Thomas Wallin 4-1 4-1 2-3
16 2018-04-16 20:00 Måndag 1 Pål Körlinge / Stephan Persson Patrik Widlund / Thomas Wallin 4-1 1-4 2-2
17 2018-04-23 20:00 Måndag 2 Pål Körlinge / Patrik Widlund Henrik Koch / Stephan Persson 4-3 2-4 1-0
20 2018-05-16 20:00 Onsdag 2 Henrik Koch / Patrik Widlund Stephan Persson / Thomas Wallin 2-4 4-3 1-0
20 2018-05-16 21:00 Onsdag 2 Pål Körlinge / Thomas Wallin Henrik Koch / Stephan Persson 4-2 1-4 2-2
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Pontus Westermark 11 10 0 1 0 0 84 58 26 43,0
2 Peter Ericsson 10 5 0 5 0 0 72 62 10 32,5
3 Stefan Engström 11 4 0 7 0 0 58 84 -26 27,5
4 Ove Broström 10 4 0 6 0 0 64 65 -1 27,0
5 Lennart Olsson 10 3 0 7 0 0 58 67 -9 26,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-05-23 22:04 Peter Ericsson / Ove Broström Stefan Engström / Lennart Olsson 0-4 2-4 3-1
2018-05-21 21:51 Pontus Westermark / Peter Ericsson Ove Broström / Lennart Olsson 4-3 3-3
2018-05-02 21:55 Pontus Westermark / Ove Broström Peter Ericsson / Stefan Engström 3-4 4-0 3-1
2018-04-23 22:08 Pontus Westermark / Lennart Olsson Peter Ericsson / Stefan Engström 4-2 3-3
2018-04-16 22:16 Pontus Westermark / Stefan Engström Ove Broström / Lennart Olsson 4-2 2-3
2018-04-09 22:00 Pontus Westermark / Ove Broström Stefan Engström / Lennart Olsson 4-1 2-2
2018-03-28 23:05 Pontus Westermark / Stefan Engström Peter Ericsson / Ove Broström 0-4 1-4 1-3
2018-03-14 22:00 Pontus Westermark / Peter Ericsson Stefan Engström / Lennart Olsson 4-0 4-0 2-3
2018-03-05 22:30 Pontus Westermark / Ove Broström Peter Ericsson / Lennart Olsson 4-3 3-3
2018-02-07 23:00 Peter Ericsson / Stefan Engström Ove Broström / Lennart Olsson 4-2 3-3
2018-01-31 22:43 Pontus Westermark / Lennart Olsson Stefan Engström / Ove Broström 4-2 4-1 1-2
2018-01-15 22:58 Pontus Westermark / Stefan Engström Peter Ericsson / Lennart Olsson 4-2 4-2 1-1
2018-01-08 22:00 Pontus Westermark / Peter Ericsson Stefan Engström / Ove Broström 4-2 4-2 3-0
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
2 2018-01-08 20:00 Måndag 2 Pontus Westermark / Peter Ericsson Stefan Engström / Ove Broström 4-2 4-2 3-0
3 2018-01-15 21:00 Måndag 1 Pontus Westermark / Stefan Engström Peter Ericsson / Lennart Olsson 4-2 4-2 1-1
4 2018-01-24 20:00 Onsdag 2 Pontus Westermark / Ove Broström Peter Ericsson / Lennart Olsson 4-3 3-3
5 2018-01-31 21:00 Onsdag 1 Pontus Westermark / Lennart Olsson Stefan Engström / Ove Broström 4-2 4-1 1-2
6 2018-02-07 21:00 Onsdag 2 Peter Ericsson / Stefan Engström Ove Broström / Lennart Olsson 4-2 3-3
8 2018-02-19 20:00 Måndag 1 Pontus Westermark / Ove Broström Stefan Engström / Lennart Olsson 4-1 2-2
9 2018-02-26 20:00 Måndag 2 Pontus Westermark / Peter Ericsson Stefan Engström / Lennart Olsson 4-0 4-0 2-3
10 2018-03-05 21:00 Måndag 1 Pontus Westermark / Stefan Engström Peter Ericsson / Ove Broström 0-4 1-4 1-3
16 2018-04-16 20:00 Måndag 2 Pontus Westermark / Stefan Engström Ove Broström / Lennart Olsson 4-2 2-3
17 2018-04-23 21:00 Måndag 1 Pontus Westermark / Ove Broström Peter Ericsson / Stefan Engström 3-4 4-0 3-1
18 2018-05-02 20:00 Onsdag 2 Pontus Westermark / Lennart Olsson Peter Ericsson / Stefan Engström 4-2 3-3
21 2018-05-21 20:00 Måndag 1 Pontus Westermark / Peter Ericsson Ove Broström / Lennart Olsson 4-3 3-3
21 2018-05-23 21:00 Onsdag 2 Peter Ericsson / Ove Broström Stefan Engström / Lennart Olsson 0-4 2-4 3-1
22 2018-05-28 20:00 Måndag 1 Pontus Westermark / Lennart Olsson Peter Ericsson / Ove Broström
22 2018-05-28 21:00 Måndag 1 Peter Ericsson / Lennart Olsson Stefan Engström / Ove Broström
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Per Edström 10 7 1 2 1 0 75 48 27 44,5
2 Mats Andersson 10 6 1 3 1 0 70 54 16 38,0
3 Jonas Hilding Lindgren 12 5 1 6 0 0 71 81 -10 31,5
4 Mats Ahlberg 10 4 1 5 1 0 54 74 -20 28,5
5 Lars Nilsson 10 2 0 8 0 1 56 69 -13 25,5
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-05-21 21:06 Mats Ahlberg / Per Edström Jonas Hilding Lindgren / Mats Andersson 4-3 3-2
2018-05-21 06:47 Mats Ahlberg / Mats Andersson Per Edström / Lars Nilsson WO (Lars Nilsson)
2018-05-02 22:19 Mats Ahlberg / Jonas Hilding Lindgren Per Edström / Lars Nilsson 1-4 3-4 0-3
2018-04-16 23:55 Mats Ahlberg / Lars Nilsson Jonas Hilding Lindgren / Mats Andersson 4-1 2-4 1-3
2018-04-09 21:57 Per Edström / Jonas Hilding Lindgren Lars Nilsson / Mats Andersson 4-2 3-1
2018-03-21 23:12 Mats Ahlberg / Mats Andersson Per Edström / Jonas Hilding Lindgren 4-3 1-4
2018-03-14 22:28 Per Edström / Mats Andersson Lars Nilsson / Jonas Hilding Lindgren 4-1 4-0 2-2
2018-03-07 22:28 Mats Ahlberg / Lars Nilsson Per Edström / Jonas Hilding Lindgren 1-4 2-4 0-1
2018-02-19 21:14 Mats Ahlberg / Jonas Hilding Lindgren Lars Nilsson / Mats Andersson 2-4 0-4 0-3
2018-02-12 21:08 Per Edström / Lars Nilsson Jonas Hilding Lindgren / Mats Andersson 4-1 0-4 0-3
2018-01-31 23:57 Mats Ahlberg / Mats Andersson Lars Nilsson / Jonas Hilding Lindgren 4-2 3-3
2018-01-24 23:34 Mats Ahlberg / Jonas Hilding Lindgren Per Edström / Mats Andersson 2-4 4-2 2-0
2018-01-18 11:00 Mats Ahlberg / Lars Nilsson Per Edström / Mats Andersson 1-4 3-3
2018-01-08 22:37 Mats Ahlberg / Per Edström Lars Nilsson / Jonas Hilding Lindgren 4-1 2-4 1-0
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
2 2018-01-08 21:00 Måndag 1 Mats Ahlberg / Per Edström Lars Nilsson / Jonas Hilding Lindgren 4-1 2-4 1-0
3 2018-01-17 20:00 Onsdag 2 Mats Ahlberg / Lars Nilsson Per Edström / Mats Andersson 1-4 3-3
4 2018-01-24 21:00 Onsdag 1 Mats Ahlberg / Jonas Hilding Lindgren Per Edström / Mats Andersson 2-4 4-2 2-0
5 2018-01-31 21:00 Onsdag 2 Mats Ahlberg / Mats Andersson Lars Nilsson / Jonas Hilding Lindgren 4-2 3-3
7 2018-02-12 20:00 Måndag 1 Per Edström / Lars Nilsson Jonas Hilding Lindgren / Mats Andersson 4-1 0-4 0-3
8 2018-02-19 20:00 Måndag 2 Mats Ahlberg / Jonas Hilding Lindgren Lars Nilsson / Mats Andersson 2-4 0-4 0-3
10 2018-03-07 20:00 Onsdag 2 Mats Ahlberg / Lars Nilsson Per Edström / Jonas Hilding Lindgren 1-4 2-4 0-1
11 2018-03-14 21:00 Onsdag 1 Per Edström / Mats Andersson Lars Nilsson / Jonas Hilding Lindgren 4-1 4-0 2-2
12 2018-03-21 21:00 Onsdag 2 Mats Ahlberg / Mats Andersson Per Edström / Jonas Hilding Lindgren 4-3 1-4
15 2018-04-09 20:00 Måndag 2 Per Edström / Jonas Hilding Lindgren Lars Nilsson / Mats Andersson 4-2 3-1
16 2018-04-16 21:00 Måndag 1 Mats Ahlberg / Lars Nilsson Jonas Hilding Lindgren / Mats Andersson 4-1 2-4 1-3
17 2018-04-25 20:00 Onsdag 2 Mats Ahlberg / Jonas Hilding Lindgren Per Edström / Lars Nilsson 1-4 3-4 0-3
18 2018-05-02 21:00 Onsdag 1 Mats Ahlberg / Mats Andersson Per Edström / Lars Nilsson WO (Lars Nilsson)
21 2018-05-21 20:00 Måndag 2 Mats Ahlberg / Per Edström Jonas Hilding Lindgren / Mats Andersson 4-3 3-2
23 2018-06-04 20:00 Måndag 2 Mats Ahlberg / Per Edström Lars Nilsson / Mats Andersson
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Manfred Krieger 9 7 2 0 0 1 88 41 47 45,5
2 Arne Bernström 10 3 4 3 0 0 71 64 7 32,0
3 Ola Bergström 10 3 4 3 1 0 60 74 -14 31,0
4 Klas Månsson 9 2 3 4 1 0 52 70 -18 24,0
5 Susanne Dymling 10 1 3 6 1 0 55 77 -22 23,5
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-04-25 22:51 Klas Månsson / Susanne Dymling Arne Bernström / Ola Bergström 3-4 4-1
2018-04-18 23:37 Klas Månsson / Ola Bergström Susanne Dymling / Manfred Krieger 0-4 1-4 1-4
2018-04-10 09:43 Arne Bernström / Susanne Dymling Ola Bergström / Manfred Krieger 2-4 2-4 1-2
2018-03-27 19:30 Klas Månsson / Manfred Krieger Arne Bernström / Susanne Dymling 4-2 4-2 2-0
2018-03-14 23:09 Arne Bernström / Manfred Krieger Ola Bergström / Susanne Dymling 4-0 4-1 4-2
2018-03-13 17:42 Klas Månsson / Ola Bergström Arne Bernström / Susanne Dymling 4-3 1-1
2018-02-28 22:47 Klas Månsson / Arne Bernström Ola Bergström / Manfred Krieger 4-2 2-4 1-1
2018-02-21 17:17 Klas Månsson / Susanne Dymling Ola Bergström / Manfred Krieger 3-4 0-4 0-3
2018-02-13 13:48 Arne Bernström / Ola Bergström Susanne Dymling / Manfred Krieger 2-4 4-1
2018-02-06 08:10 Klas Månsson / Manfred Krieger Ola Bergström / Susanne Dymling WO (Manfred Krieger)
2018-01-28 14:34 Klas Månsson / Ola Bergström Arne Bernström / Manfred Krieger 2-4 1-4 2-4
2018-01-17 22:39 Klas Månsson / Susanne Dymling Arne Bernström / Manfred Krieger 3-4 2-4 1-1
2018-01-10 22:40 Klas Månsson / Arne Bernström Ola Bergström / Susanne Dymling 4-2 3-4
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
2 2018-01-10 20:00 Onsdag 2 Klas Månsson / Arne Bernström Ola Bergström / Susanne Dymling 4-2 3-4
3 2018-01-17 21:00 Onsdag 1 Klas Månsson / Ola Bergström Arne Bernström / Manfred Krieger 2-4 1-4 2-4
4 2018-01-24 21:00 Onsdag 2 Klas Månsson / Susanne Dymling Arne Bernström / Manfred Krieger 3-4 2-4 1-1
6 2018-02-05 20:00 Måndag 1 Klas Månsson / Manfred Krieger Ola Bergström / Susanne Dymling WO (Manfred Krieger)
7 2018-02-12 20:00 Måndag 2 Arne Bernström / Ola Bergström Susanne Dymling / Manfred Krieger 2-4 4-1
8 2018-02-19 21:00 Måndag 1 Klas Månsson / Susanne Dymling Ola Bergström / Manfred Krieger 3-4 0-4 0-3
9 2018-02-28 20:00 Onsdag 2 Klas Månsson / Arne Bernström Ola Bergström / Manfred Krieger 4-2 2-4 1-1
10 2018-03-07 21:00 Onsdag 1 Klas Månsson / Ola Bergström Arne Bernström / Susanne Dymling 4-3 1-1
11 2018-03-14 21:00 Onsdag 2 Arne Bernström / Manfred Krieger Ola Bergström / Susanne Dymling 4-0 4-1 4-2
13 2018-03-26 20:00 Måndag 1 Klas Månsson / Manfred Krieger Arne Bernström / Susanne Dymling 4-2 4-2 2-0
14 2018-04-02 20:00 Måndag 2 Klas Månsson / Arne Bernström Susanne Dymling / Manfred Krieger
15 2018-04-09 21:00 Måndag 1 Arne Bernström / Susanne Dymling Ola Bergström / Manfred Krieger 2-4 2-4 1-2
16 2018-04-18 20:00 Onsdag 2 Klas Månsson / Ola Bergström Susanne Dymling / Manfred Krieger 0-4 1-4 1-4
17 2018-04-25 21:00 Onsdag 1 Klas Månsson / Susanne Dymling Arne Bernström / Ola Bergström 3-4 4-1
18 2018-05-02 21:00 Onsdag 2 Klas Månsson / Manfred Krieger Arne Bernström / Ola Bergström
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Mats Furuhagen 8 4 2 2 3 0 57 49 8 39,5
2 Bohao Liao 9 3 1 5 3 0 58 59 -1 36,5
3 Peter Hedin 9 4 2 3 2 0 58 62 -4 33,0
4 Jonas Björlin 8 4 2 2 0 3 61 44 17 30,0
5 Wei Kei 10 3 1 6 1 0 54 74 -20 29,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-05-14 22:01 Bohao Liao / Jonas Björlin Wei Kei / Mats Furuhagen 3-4 1-2
2018-05-09 21:56 Bohao Liao / Mats Furuhagen Wei Kei / Jonas Björlin 2-4 4-1 2-1
2018-05-07 22:16 Bohao Liao / Peter Hedin Wei Kei / Jonas Björlin 2-4 3-4
2018-04-18 22:18 Bohao Liao / Jonas Björlin Mats Furuhagen / Peter Hedin 2-4 4-2 2-2
2018-04-11 22:33 Wei Kei / Mats Furuhagen Jonas Björlin / Peter Hedin 2-4 4-2
2018-04-02 22:07 Bohao Liao / Wei Kei Jonas Björlin / Peter Hedin 0-4 4-0 0-4
2018-03-26 21:40 Bohao Liao / Peter Hedin Wei Kei / Mats Furuhagen 4-1 3-2
2018-03-19 21:22 Wei Kei / Peter Hedin Jonas Björlin / Mats Furuhagen 3-4 0-4 1-3
2018-02-21 22:12 Bohao Liao / Mats Furuhagen Wei Kei / Peter Hedin 1-4 4-1 2-4
2018-02-12 22:29 Bohao Liao / Peter Hedin Jonas Björlin / Mats Furuhagen WO (Jonas Björlin)
2018-02-12 22:28 Bohao Liao / Mats Furuhagen Jonas Björlin / Peter Hedin WO (Jonas Björlin)
2018-02-12 22:27 Bohao Liao / Wei Kei Mats Furuhagen / Peter Hedin 3-4 1-4 1-0
2018-01-29 21:55 Bohao Liao / Wei Kei Jonas Björlin / Mats Furuhagen WO (Jonas Björlin)
2018-01-17 22:24 Bohao Liao / Jonas Björlin Wei Kei / Peter Hedin 4-1 4-2 2-0
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
Bohao Liao / Wei Kei Jonas Björlin / Mats Furuhagen WO (Jonas Björlin)
Bohao Liao / Wei Kei Jonas Björlin / Peter Hedin 0-4 4-0 0-4
3 2018-01-17 21:00 Onsdag 2 Bohao Liao / Jonas Björlin Wei Kei / Peter Hedin 4-1 4-2 2-0
5 2018-01-29 20:00 Måndag 1 Bohao Liao / Mats Furuhagen Wei Kei / Peter Hedin 1-4 4-1 2-4
6 2018-02-05 20:00 Måndag 2 Bohao Liao / Peter Hedin Jonas Björlin / Mats Furuhagen WO (Jonas Björlin)
8 2018-02-21 20:00 Onsdag 2 Bohao Liao / Mats Furuhagen Jonas Björlin / Peter Hedin WO (Jonas Björlin)
12 2018-03-19 20:00 Måndag 1 Wei Kei / Peter Hedin Jonas Björlin / Mats Furuhagen 3-4 0-4 1-3
13 2018-03-26 20:00 Måndag 2 Bohao Liao / Peter Hedin Wei Kei / Mats Furuhagen 4-1 3-2
14 2018-04-02 21:00 Måndag 1 Bohao Liao / Wei Kei Mats Furuhagen / Peter Hedin 3-4 1-4 1-0
15 2018-04-11 20:00 Onsdag 2 Wei Kei / Mats Furuhagen Jonas Björlin / Peter Hedin 2-4 4-2
16 2018-04-18 21:00 Onsdag 1 Bohao Liao / Jonas Björlin Mats Furuhagen / Peter Hedin 2-4 4-2 2-2
19 2018-05-07 20:00 Måndag 1 Bohao Liao / Peter Hedin Wei Kei / Jonas Björlin 2-4 3-4
19 2018-05-09 20:00 Onsdag 2 Bohao Liao / Mats Furuhagen Wei Kei / Jonas Björlin 2-4 4-1 2-1
20 2018-05-14 20:00 Måndag 2 Bohao Liao / Jonas Björlin Wei Kei / Mats Furuhagen 3-4 1-2
22 2018-05-28 20:00 Måndag 2 Wei Kei / Jonas Björlin Mats Furuhagen / Peter Hedin
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Torbjörn Brown 9 9 0 0 0 0 90 33 57 46,0
2 Göran Demnert 10 5 1 4 0 0 71 60 11 34,0
3 Siverth Groth 10 3 1 6 0 0 61 73 -12 26,0
4 Per-Olof Storsten 10 3 1 6 0 0 58 75 -17 22,5
5 Ralph Johansson 9 2 1 6 0 0 40 79 -39 15,5
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-05-24 08:18 Ralph Johansson / Siverth Groth Göran Demnert / Per-Olof Storsten 4-3 1-4
2018-04-19 12:56 Ralph Johansson / Per-Olof Storsten Torbjörn Brown / Siverth Groth 1-4 1-4 1-3
2018-04-12 08:11 Ralph Johansson / Siverth Groth Göran Demnert / Torbjörn Brown 3-4 0-4 0-4
2018-03-27 08:48 Göran Demnert / Torbjörn Brown Per-Olof Storsten / Siverth Groth 4-2 4-3 1-1
2018-03-19 22:25 Göran Demnert / Siverth Groth Per-Olof Storsten / Torbjörn Brown 2-4 0-4 1-1
2018-03-12 21:20 Ralph Johansson / Per-Olof Storsten Göran Demnert / Torbjörn Brown 2-4 0-4 1-3
2018-03-01 08:25 Ralph Johansson / Göran Demnert Per-Olof Storsten / Siverth Groth 4-0 4-0 2-2
2018-02-14 21:24 Göran Demnert / Per-Olof Storsten Torbjörn Brown / Siverth Groth 0-4 2-4 2-2
2018-02-05 22:26 Ralph Johansson / Siverth Groth Per-Olof Storsten / Torbjörn Brown 0-4 4-1 2-4
2018-01-30 13:21 Ralph Johansson / Torbjörn Brown Göran Demnert / Siverth Groth 4-2 3-3
2018-01-22 21:41 Ralph Johansson / Per-Olof Storsten Göran Demnert / Siverth Groth 1-4 1-4 1-2
2018-01-11 07:07 Ralph Johansson / Göran Demnert Per-Olof Storsten / Torbjörn Brown 0-4 0-4 0-4
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
2 2018-01-10 21:00 Onsdag 2 Ralph Johansson / Göran Demnert Per-Olof Storsten / Torbjörn Brown 0-4 0-4 0-4
4 2018-01-22 20:00 Måndag 1 Ralph Johansson / Per-Olof Storsten Göran Demnert / Siverth Groth 1-4 1-4 1-2
5 2018-01-29 20:00 Måndag 2 Ralph Johansson / Torbjörn Brown Göran Demnert / Siverth Groth 4-2 3-3
6 2018-02-05 21:00 Måndag 1 Ralph Johansson / Siverth Groth Per-Olof Storsten / Torbjörn Brown 0-4 4-1 2-4
7 2018-02-14 20:00 Onsdag 2 Göran Demnert / Per-Olof Storsten Torbjörn Brown / Siverth Groth 0-4 2-4 2-2
8 2018-02-21 21:00 Onsdag 1 Ralph Johansson / Torbjörn Brown Per-Olof Storsten / Siverth Groth
9 2018-02-28 21:00 Onsdag 2 Ralph Johansson / Göran Demnert Per-Olof Storsten / Siverth Groth 4-0 4-0 2-2
11 2018-03-12 20:00 Måndag 1 Ralph Johansson / Per-Olof Storsten Göran Demnert / Torbjörn Brown 2-4 0-4 1-3
12 2018-03-19 20:00 Måndag 2 Göran Demnert / Siverth Groth Per-Olof Storsten / Torbjörn Brown 2-4 0-4 1-1
13 2018-03-26 21:00 Måndag 1 Ralph Johansson / Siverth Groth Göran Demnert / Torbjörn Brown 3-4 0-4 0-4
14 2018-04-04 20:00 Onsdag 2 Ralph Johansson / Göran Demnert Torbjörn Brown / Siverth Groth
15 2018-04-11 21:00 Onsdag 1 Göran Demnert / Torbjörn Brown Per-Olof Storsten / Siverth Groth 4-2 4-3 1-1
16 2018-04-18 21:00 Onsdag 2 Ralph Johansson / Per-Olof Storsten Torbjörn Brown / Siverth Groth 1-4 1-4 1-3
18 2018-04-30 20:00 Måndag 1 Ralph Johansson / Torbjörn Brown Göran Demnert / Per-Olof Storsten
21 2018-05-23 21:00 Onsdag 1 Ralph Johansson / Siverth Groth Göran Demnert / Per-Olof Storsten 4-3 1-4
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Claes Engström 7 5 0 2 0 0 56 34 22 30,0
2 Björn Erik Björck 9 5 0 4 0 0 59 54 5 28,5
3 Gillian Barker 8 5 0 3 0 0 58 44 14 27,5
4 Rita Ziegler 8 5 0 3 0 0 51 48 3 24,5
5 Sara Holland 8 0 0 8 0 0 28 72 -44 9,5
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2018-05-21 22:14 Gillian Barker / Sara Holland Björn Erik Björck / Rita Ziegler 2-4 3-3
2018-05-16 19:33 Claes Engström / Björn Erik Björck Gillian Barker / Rita Ziegler 4-2 4-1 1-1
2018-04-23 21:19 Claes Engström / Gillian Barker Björn Erik Björck / Sara Holland 4-2 4-1 2-1
2018-04-11 22:30 Gillian Barker / Rita Ziegler Björn Erik Björck / Sara Holland 4-3 2-2
2018-03-28 21:09 Claes Engström / Sara Holland Gillian Barker / Rita Ziegler 0-4 4-2 0-3
2018-03-20 18:13 Claes Engström / Rita Ziegler Björn Erik Björck / Sara Holland 4-0 4-1 4-0
2018-02-14 22:17 Gillian Barker / Björn Erik Björck Rita Ziegler / Sara Holland 4-0 4-0 4-1
2018-02-08 06:24 Claes Engström / Sara Holland Björn Erik Björck / Rita Ziegler 3-4 1-3
2018-01-23 20:39 Claes Engström / Björn Erik Björck Gillian Barker / Sara Holland 4-3 4-0 1-1
2018-01-16 17:44 Claes Engström / Gillian Barker Björn Erik Björck / Rita Ziegler 4-3 4-1 0-1
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
3 2018-01-15 20:00 Måndag 1 Claes Engström / Gillian Barker Björn Erik Björck / Rita Ziegler 4-3 4-1 0-1
4 2018-01-22 20:00 Måndag 2 Claes Engström / Björn Erik Björck Gillian Barker / Sara Holland 4-3 4-0 1-1
6 2018-02-07 20:00 Onsdag 2 Claes Engström / Sara Holland Björn Erik Björck / Rita Ziegler 3-4 1-3
7 2018-02-14 21:00 Onsdag 1 Gillian Barker / Björn Erik Björck Rita Ziegler / Sara Holland 4-0 4-0 4-1
12 2018-03-19 21:00 Måndag 1 Claes Engström / Rita Ziegler Björn Erik Björck / Sara Holland 4-0 4-1 4-0
13 2018-03-28 20:00 Onsdag 2 Claes Engström / Sara Holland Gillian Barker / Rita Ziegler 0-4 4-2 0-3
15 2018-04-11 21:00 Onsdag 2 Gillian Barker / Rita Ziegler Björn Erik Björck / Sara Holland 4-3 2-2
17 2018-04-23 20:00 Måndag 1 Claes Engström / Gillian Barker Björn Erik Björck / Sara Holland 4-2 4-1 2-1
18 2018-04-30 20:00 Måndag 2 Claes Engström / Rita Ziegler Gillian Barker / Björn Erik Björck
19 2018-05-07 21:00 Måndag 1 Claes Engström / Sara Holland Gillian Barker / Björn Erik Björck
20 2018-05-14 21:00 Måndag 1 Claes Engström / Björn Erik Björck Gillian Barker / Rita Ziegler 4-2 4-1 1-1
21 2018-05-21 21:00 Måndag 1 Gillian Barker / Sara Holland Björn Erik Björck / Rita Ziegler 2-4 3-3
22 2018-05-30 20:00 Onsdag 2 Claes Engström / Gillian Barker Rita Ziegler / Sara Holland
23 2018-06-04 20:00 Måndag 1 Claes Engström / Björn Erik Björck Rita Ziegler / Sara Holland
23 2018-06-06 20:00 Onsdag 2 Claes Engström / Rita Ziegler Gillian Barker / Sara Holland