Grupper

# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Staffan Eriksson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
2 David deMan Lapidoth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
3 Niklas Wågnert 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
4 Patrik Mortensen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
5 Peter Thermaenius 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
6 Mattias Wadsten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
7 Daniel Leopoldsson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
8 Bo Hultstrand 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
9 Per Beaff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
10 Marcus Mohlin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
11 Peter Herrman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
12 Thomas Bergström 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
50 2017-12-12 19:00 Tisdag 2 Daniel Leopoldsson / Bo Hultstrand Per Beaff / Marcus Mohlin
50 2017-12-12 22:00 Tisdag 1 Staffan Eriksson / David deMan Lapidoth Niklas Wågnert / Patrik Mortensen
51 2017-12-19 20:00 Tisdag 2 Staffan Eriksson / Niklas Wågnert Bo Hultstrand / Marcus Mohlin
51 2017-12-19 22:00 Tisdag 2 Peter Thermaenius / Peter Herrman Mattias Wadsten / Thomas Bergström
52 2017-12-26 21:00 Tisdag 1 Patrik Mortensen / Daniel Leopoldsson Per Beaff / Thomas Bergström
52 2017-12-28 19:00 Torsdag 2 David deMan Lapidoth / Peter Thermaenius Mattias Wadsten / Peter Herrman
1 2018-01-02 21:00 Tisdag 2 Niklas Wågnert / Peter Thermaenius Per Beaff / Peter Herrman
1 2018-01-04 19:00 Torsdag 1 Patrik Mortensen / Mattias Wadsten Marcus Mohlin / Thomas Bergström
2 2018-01-09 19:00 Tisdag 2 Staffan Eriksson / Daniel Leopoldsson Per Beaff / Peter Herrman
2 2018-01-09 22:00 Tisdag 1 David deMan Lapidoth / Bo Hultstrand Marcus Mohlin / Thomas Bergström
3 2018-01-16 20:00 Tisdag 2 Niklas Wågnert / Peter Thermaenius Daniel Leopoldsson / Per Beaff
3 2018-01-16 22:00 Tisdag 2 Patrik Mortensen / Mattias Wadsten Bo Hultstrand / Marcus Mohlin
4 2018-01-23 21:00 Tisdag 1 Staffan Eriksson / David deMan Lapidoth Patrik Mortensen / Mattias Wadsten
4 2018-01-25 19:00 Torsdag 2 Bo Hultstrand / Marcus Mohlin Peter Herrman / Thomas Bergström
5 2018-01-30 21:00 Tisdag 2 Staffan Eriksson / Peter Thermaenius David deMan Lapidoth / Daniel Leopoldsson
5 2018-02-01 19:00 Torsdag 1 Niklas Wågnert / Peter Herrman Per Beaff / Thomas Bergström
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Anders Magnusson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
2 Måns Edsman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
3 Rikard Forslid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
4 Jonas Dahlquist 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
5 Per From 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
6 Alexander Zetterquist 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
7 Nico Hasselström 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
8 Henrik Lundin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
9 Tommy Börjesson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
10 Henrik Wallen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
11 Johan Henriksson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
12 Erik Sundberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
50 2017-12-12 20:00 Tisdag 2 Nico Hasselström / Henrik Lundin Tommy Börjesson / Henrik Wallen
50 2017-12-12 22:00 Tisdag 2 Anders Magnusson / Måns Edsman Rikard Forslid / Jonas Dahlquist
51 2017-12-19 21:00 Tisdag 1 Anders Magnusson / Rikard Forslid Henrik Lundin / Henrik Wallen
51 2017-12-21 19:00 Torsdag 2 Per From / Johan Henriksson Alexander Zetterquist / Erik Sundberg
52 2017-12-26 21:00 Tisdag 2 Jonas Dahlquist / Nico Hasselström Tommy Börjesson / Erik Sundberg
52 2017-12-28 19:00 Torsdag 1 Måns Edsman / Per From Alexander Zetterquist / Johan Henriksson
1 2018-01-02 19:00 Tisdag 2 Rikard Forslid / Per From Tommy Börjesson / Johan Henriksson
1 2018-01-02 22:00 Tisdag 1 Jonas Dahlquist / Alexander Zetterquist Henrik Wallen / Erik Sundberg
2 2018-01-09 20:00 Tisdag 2 Anders Magnusson / Nico Hasselström Tommy Börjesson / Johan Henriksson
2 2018-01-09 22:00 Tisdag 2 Måns Edsman / Henrik Lundin Henrik Wallen / Erik Sundberg
3 2018-01-16 21:00 Tisdag 1 Rikard Forslid / Per From Nico Hasselström / Tommy Börjesson
3 2018-01-18 19:00 Torsdag 2 Jonas Dahlquist / Alexander Zetterquist Henrik Lundin / Henrik Wallen
4 2018-01-23 21:00 Tisdag 2 Anders Magnusson / Måns Edsman Jonas Dahlquist / Alexander Zetterquist
4 2018-01-25 19:00 Torsdag 1 Henrik Lundin / Henrik Wallen Johan Henriksson / Erik Sundberg
5 2018-01-30 19:00 Tisdag 2 Anders Magnusson / Per From Måns Edsman / Nico Hasselström
5 2018-01-30 22:00 Tisdag 1 Rikard Forslid / Johan Henriksson Tommy Börjesson / Erik Sundberg
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Johan Ek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
2 Jeremy Speirs 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
3 Tobias Järnblad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
4 Susanne Colliander 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
5 Andreas Massarsch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
6 Göran Engström 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
7 Johan Holmer 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
8 Thomas Bergman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
9 Marcus Häger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
10 Trolle Ekström 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
11 Ulf Willart 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
12 Jacob Lundblad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
50 2017-12-12 21:00 Tisdag 1 Johan Holmer / Thomas Bergman Marcus Häger / Trolle Ekström
50 2017-12-14 19:00 Torsdag 2 Johan Ek / Jeremy Speirs Tobias Järnblad / Susanne Colliander
51 2017-12-19 21:00 Tisdag 2 Johan Ek / Tobias Järnblad Thomas Bergman / Trolle Ekström
51 2017-12-21 19:00 Torsdag 1 Andreas Massarsch / Ulf Willart Göran Engström / Jacob Lundblad
52 2017-12-26 19:00 Tisdag 2 Susanne Colliander / Johan Holmer Marcus Häger / Jacob Lundblad
52 2017-12-26 22:00 Tisdag 1 Jeremy Speirs / Andreas Massarsch Göran Engström / Ulf Willart
1 2018-01-02 20:00 Tisdag 2 Tobias Järnblad / Andreas Massarsch Marcus Häger / Ulf Willart
1 2018-01-02 22:00 Tisdag 2 Susanne Colliander / Göran Engström Trolle Ekström / Jacob Lundblad
2 2018-01-09 21:00 Tisdag 1 Johan Ek / Johan Holmer Marcus Häger / Ulf Willart
2 2018-01-11 19:00 Torsdag 2 Jeremy Speirs / Thomas Bergman Trolle Ekström / Jacob Lundblad
3 2018-01-16 21:00 Tisdag 2 Tobias Järnblad / Andreas Massarsch Johan Holmer / Marcus Häger
3 2018-01-18 19:00 Torsdag 1 Susanne Colliander / Göran Engström Thomas Bergman / Trolle Ekström
4 2018-01-23 19:00 Tisdag 2 Johan Ek / Jeremy Speirs Susanne Colliander / Göran Engström
4 2018-01-23 22:00 Tisdag 1 Thomas Bergman / Trolle Ekström Ulf Willart / Jacob Lundblad
5 2018-01-30 20:00 Tisdag 2 Johan Ek / Andreas Massarsch Jeremy Speirs / Johan Holmer
5 2018-01-30 22:00 Tisdag 2 Tobias Järnblad / Ulf Willart Marcus Häger / Jacob Lundblad
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Martin Ringstedt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
2 Karin Dahlman-Wright 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
3 Per-Erik Eriksson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
4 Jonas Eklund 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
5 Peter Abelin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
6 Per Leopoldsson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
7 Erland Colliander 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
8 Ulf Strandberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
9 Marten de Château 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
10 Peter Fredriksson 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
11 Jan-Erik Hedborg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
12 Ulf Anstenius 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
50 2017-12-12 21:00 Tisdag 2 Erland Colliander / Ulf Strandberg Marten de Château / Peter Fredriksson
50 2017-12-14 19:00 Torsdag 1 Martin Ringstedt / Karin Dahlman-Wright Per-Erik Eriksson / Jonas Eklund
51 2017-12-19 19:00 Tisdag 2 Martin Ringstedt / Per-Erik Eriksson Ulf Strandberg / Peter Fredriksson
51 2017-12-19 22:00 Tisdag 1 Peter Abelin / Jan-Erik Hedborg Per Leopoldsson / Ulf Anstenius
52 2017-12-26 20:00 Tisdag 2 Jonas Eklund / Erland Colliander Marten de Château / Ulf Anstenius
52 2017-12-26 22:00 Tisdag 2 Karin Dahlman-Wright / Peter Abelin Per Leopoldsson / Jan-Erik Hedborg
1 2018-01-02 21:00 Tisdag 1 Per-Erik Eriksson / Peter Abelin Marten de Château / Jan-Erik Hedborg
1 2018-01-04 19:00 Torsdag 2 Jonas Eklund / Per Leopoldsson Peter Fredriksson / Ulf Anstenius
2 2018-01-09 21:00 Tisdag 2 Martin Ringstedt / Erland Colliander Marten de Château / Jan-Erik Hedborg
2 2018-01-11 19:00 Torsdag 1 Karin Dahlman-Wright / Ulf Strandberg Peter Fredriksson / Ulf Anstenius
3 2018-01-16 19:00 Tisdag 2 Per-Erik Eriksson / Peter Abelin Erland Colliander / Marten de Château
3 2018-01-16 22:00 Tisdag 1 Jonas Eklund / Per Leopoldsson Ulf Strandberg / Peter Fredriksson
4 2018-01-23 20:00 Tisdag 2 Martin Ringstedt / Karin Dahlman-Wright Jonas Eklund / Per Leopoldsson
4 2018-01-23 22:00 Tisdag 2 Ulf Strandberg / Peter Fredriksson Jan-Erik Hedborg / Ulf Anstenius
5 2018-01-30 21:00 Tisdag 1 Martin Ringstedt / Peter Abelin Karin Dahlman-Wright / Erland Colliander
5 2018-02-01 19:00 Torsdag 2 Per-Erik Eriksson / Jan-Erik Hedborg Marten de Château / Ulf Anstenius