Grupper

# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Anders Jansson 3 2 0 1 0 0 47 29 18 14,0
2 Otto Leffler 3 2 0 1 0 0 42 34 8 10,0
3 Ismet Cúk 3 2 0 1 0 0 41 35 6 10,0
4 Lennart Nyman 3 0 0 3 0 0 22 54 -32 2,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2016-05-14 16:10 Anders Jansson / Lennart Nyman Otto Leffler / Ismet Cúk 3-6 7-6 1-6
2016-04-23 15:59 Anders Jansson / Ismet Cúk Otto Leffler / Lennart Nyman 6-4 6-0 6-2
2016-03-19 16:35 Anders Jansson / Otto Leffler Ismet Cúk / Lennart Nyman 6-1 6-1 6-3
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
11 2016-03-19 13:00 Lördag 4 Anders Jansson / Otto Leffler Ismet Cúk / Lennart Nyman 6-1 6-1 6-3
16 2016-04-23 13:00 Lördag 3 Anders Jansson / Ismet Cúk Otto Leffler / Lennart Nyman 6-4 6-0 6-2
19 2016-05-14 13:00 Lördag 4 Anders Jansson / Lennart Nyman Otto Leffler / Ismet Cúk 3-6 7-6 1-6
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Johan Bergendorff 3 2 0 1 0 0 45 31 14 12,5
2 Angelo Centonza 3 2 0 1 0 0 46 30 16 11,5
3 Börje Lewin 3 2 0 1 0 0 36 40 -4 8,5
4 Johan Tilander 3 0 0 3 0 0 25 51 -26 3,5
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2016-05-14 15:04 Johan Bergendorff / Johan Tilander Börje Lewin / Angelo Centonza 2-6 6-4 2-6
2016-04-17 06:02 Johan Bergendorff / Angelo Centonza Börje Lewin / Johan Tilander 6-1 6-0 6-2
2016-03-19 15:22 Johan Bergendorff / Börje Lewin Angelo Centonza / Johan Tilander 6-2 6-4 5-6
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
11 2016-03-19 13:00 Lördag 3 Johan Bergendorff / Börje Lewin Angelo Centonza / Johan Tilander 6-2 6-4 5-6
15 2016-04-16 13:00 Lördag 4 Johan Bergendorff / Angelo Centonza Börje Lewin / Johan Tilander 6-1 6-0 6-2
19 2016-05-14 13:00 Lördag 3 Johan Bergendorff / Johan Tilander Börje Lewin / Angelo Centonza 2-6 6-4 2-6
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Greger Karlsson 3 2 1 0 0 0 48 19 29 15,0
2 Jesse Begelfer 3 1 1 1 0 0 35 32 3 9,0
3 Julia Eriksson 3 1 1 1 0 0 32 35 -3 9,0
4 Josefin Brandström 3 0 1 2 0 0 19 48 -29 3,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2016-05-21 14:40 Greger Karlsson / Julia Eriksson Josefin Brandström / Jesse Begelfer 6-1 6-2 6-2
2016-04-23 22:40 Greger Karlsson / Jesse Begelfer Josefin Brandström / Julia Eriksson 6-1 6-0 6-1
2016-03-12 16:29 Greger Karlsson / Josefin Brandström Jesse Begelfer / Julia Eriksson 3-6 6-5 3-1
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
10 2016-03-12 13:00 Lördag 3 Greger Karlsson / Josefin Brandström Jesse Begelfer / Julia Eriksson 3-6 6-5 3-1
16 2016-04-23 13:00 Lördag 4 Greger Karlsson / Jesse Begelfer Josefin Brandström / Julia Eriksson 6-1 6-0 6-1
20 2016-05-21 13:00 Lördag 3 Greger Karlsson / Julia Eriksson Josefin Brandström / Jesse Begelfer 6-1 6-2 6-2
# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Robert Martinez 2 2 0 0 0 0 29 28 1 8,0
2 Amir Faramarzi 2 1 0 1 0 0 31 26 5 6,0
3 Maria Nilsson 2 1 0 1 0 0 26 31 -5 6,0
4 Tim Wagner 2 0 0 2 0 0 28 29 -1 4,0
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2016-04-18 22:04 Amir Faramarzi / Tim Wagner Robert Martinez / Maria Nilsson 4-6 6-1 6-7
2016-04-14 09:41 Amir Faramarzi / Robert Martinez Tim Wagner / Maria Nilsson 3-6 6-4 6-2
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
10 2016-03-12 13:00 Lördag 4 Amir Faramarzi / Robert Martinez Tim Wagner / Maria Nilsson 3-6 6-4 6-2
15 2016-04-16 13:00 Lördag 3 Amir Faramarzi / Tim Wagner Robert Martinez / Maria Nilsson 4-6 6-1 6-7
20 2016-05-21 13:00 Lördag 4 Amir Faramarzi / Maria Nilsson Robert Martinez / Tim Wagner