Grupper

# Namn Spelade Vunna Oavgjorda Förlorade Wo+ Wo- Vunna game Förlorade game Gameskillnad Poäng
1 Erik Ranby 4 4 0 0 0 0 60 24 36 17,28
2 Anders Jansson 4 4 0 0 0 0 61 34 27 15,94
3 Stefan Norinder 4 3 0 1 0 0 56 33 23 15,44
4 Marcus Utter 4 2 0 2 0 0 52 36 16 15,17
5 Fredrik Johansson 4 3 0 1 0 0 61 45 16 14,16
6 Magnus Jonsson 4 2 0 2 0 0 50 41 9 13,50
7 Tomas Gunnarsson 4 1 0 3 0 0 53 54 -1 12,35
8 Tobias Jensen 4 2 0 2 0 0 44 45 -1 12,30
9 Magnus Kjellander 4 2 0 2 0 0 50 55 -5 10,85
10 Anna Uleander 4 2 0 2 0 0 51 59 -8 10,81
11 Jonas Karlsson 4 1 0 3 0 0 43 62 -19 9,12
12 Linn Andersson Risdal 4 1 0 3 0 0 39 64 -25 7,67
13 Janko Luin 4 1 0 3 0 0 28 56 -28 7,32
14 Johanna Axelsson 4 0 0 4 0 0 20 60 -40 5,87
Rapporterad Namn 1 Namn 2 Resultat
2016-11-11 20:28 Anders Jansson / Anna Uleander Marcus Utter / Fredrik Johansson 16-14
2016-11-11 20:26 Magnus Kjellander / Magnus Jonsson Tobias Jensen / Jonas Karlsson 13-15
2016-11-11 20:14 Magnus Kjellander / Erik Ranby Jonas Karlsson / Marcus Utter 15-8
2016-11-11 20:10 Anders Jansson / Tomas Gunnarsson Linn Andersson Risdal / Johanna Axelsson 15-3
2016-11-11 20:05 Tobias Jensen / Janko Luin Erik Ranby / Stefan Norinder 7-15
2016-11-11 20:01 Magnus Kjellander / Linn Andersson Risdal Jonas Karlsson / Tomas Gunnarsson 19-17
2016-11-11 19:56 Anders Jansson / Janko Luin Anna Uleander / Stefan Norinder 15-11
2016-11-11 19:55 Tobias Jensen / Johanna Axelsson Fredrik Johansson / Magnus Jonsson 7-15
2016-11-11 19:46 Anna Uleander / Magnus Jonsson Fredrik Johansson / Stefan Norinder 7-15
2016-11-11 19:43 Anders Jansson / Erik Ranby Tomas Gunnarsson / Johanna Axelsson 15-6
2016-11-11 19:41 Tobias Jensen / Marcus Utter Linn Andersson Risdal / Janko Luin 15-2
2016-11-11 19:32 Anna Uleander / Fredrik Johansson Tomas Gunnarsson / Linn Andersson Risdal 17-15
2016-11-11 19:27 Magnus Jonsson / Stefan Norinder Janko Luin / Johanna Axelsson 15-4
2016-11-11 19:26 Magnus Kjellander / Jonas Karlsson Erik Ranby / Marcus Utter 3-15
Vecka Datum/tid Veckodag Bana Namn 1 Namn 2 Resultat
45 2016-11-11 19:20 Fredag 1 Magnus Kjellander / Jonas Karlsson Erik Ranby / Marcus Utter 3-15
45 2016-11-11 19:20 Fredag 2 Anna Uleander / Fredrik Johansson Tomas Gunnarsson / Linn Andersson Risdal 17-15
45 2016-11-11 19:20 Fredag 3 Magnus Jonsson / Stefan Norinder Janko Luin / Johanna Axelsson 15-4
45 2016-11-11 19:30 Fredag 1 Anders Jansson / Erik Ranby Tomas Gunnarsson / Johanna Axelsson 15-6
45 2016-11-11 19:30 Fredag 2 Tobias Jensen / Marcus Utter Linn Andersson Risdal / Janko Luin 15-2
45 2016-11-11 19:30 Fredag 3 Anna Uleander / Magnus Jonsson Fredrik Johansson / Stefan Norinder 7-15
45 2016-11-11 19:40 Fredag 1 Anders Jansson / Janko Luin Anna Uleander / Stefan Norinder 15-11
45 2016-11-11 19:40 Fredag 2 Tobias Jensen / Johanna Axelsson Fredrik Johansson / Magnus Jonsson 7-15
45 2016-11-11 19:40 Fredag 3 Magnus Kjellander / Linn Andersson Risdal Jonas Karlsson / Tomas Gunnarsson 19-17
45 2016-11-11 19:50 Fredag 1 Anders Jansson / Tomas Gunnarsson Linn Andersson Risdal / Johanna Axelsson 15-3
45 2016-11-11 19:50 Fredag 2 Tobias Jensen / Janko Luin Erik Ranby / Stefan Norinder 7-15
45 2016-11-11 19:50 Fredag 3 Magnus Kjellander / Erik Ranby Jonas Karlsson / Marcus Utter 15-8
45 2016-11-11 20:00 Fredag 1 Anders Jansson / Anna Uleander Marcus Utter / Fredrik Johansson 16-14
45 2016-11-11 20:00 Fredag 2 Magnus Kjellander / Magnus Jonsson Tobias Jensen / Jonas Karlsson 13-15